OS63GD22N2P SWITCH FUSE image 1
MD01 image 2
OS63GD22N2P SWITCH FUSE image 3
OS63GD22N2P SWITCH FUSE thumbnail 1
MD01 thumbnail 2
OS63GD22N2P SWITCH FUSE thumbnail 3
OS63GD22N2P Lasttrennschalter f. Sich. 4-polig 63A m. Griff u. Welle
Tiekėjo sandėlyje
Kaina (be PVM):
Ši kaina galioja tol, kol baigsis atsargos
EAN: 6417019476551
MPN: 1SCA115230R1001
Prekės būklė Nauja
Gamintojo pavadinimas OS63GD22N2P SWITCH FUSE
Kilmės šalis* FI
Suderintos sistemos kodas 8504 9090 00
ETIM EC001040
Nominali nuolatinė srovė Iu 63 A
Polių skaičius 4
Priekinio šono apsaugos laipsnis (IP) IP40
Saugos jungiklio versija Yes
Nominali operacinė galia, kai AC-23, 400V 55 kW
Maks. nominali operacinė įtampa Ue AC 1000 V