OS63GD12P SWITCH FUSE image 1
MD01 image 2
OS63GD12P SWITCH FUSE image 3
OS63GD12P SWITCH FUSE image 4
OS63GD12P SWITCH FUSE thumbnail 1
MD01 thumbnail 2
OS63GD12P SWITCH FUSE thumbnail 3
OS63GD12P SWITCH FUSE thumbnail 4
OS63GD04N2P SWITCH FUSE
Tiekėjo sandėlyje
Kaina (be PVM):
Ši kaina galioja tol, kol baigsis atsargos
EAN: 6417019476520
MPN: 1SCA115227R1001
Prekės būklė Nauja
Gamintojo pavadinimas OS63GD12P SWITCH FUSE
ETIM EC001040
Nominali nuolatinė srovė Iu 63 A
Polių skaičius 3
Priekinio šono apsaugos laipsnis (IP) IP20
Saugos jungiklio versija Yes
Nominali operacinė galia, kai AC-23, 400V 55 kW
Maks. nominali operacinė įtampa Ue AC 1000 V