OS63GD03P SWITCH FUSE image 1
OS63GD03P SWITCH FUSE image 2
OS63GD03P SWITCH FUSE image 3
OS63GD03P SWITCH FUSE thumbnail 1
OS63GD03P SWITCH FUSE thumbnail 2
OS63GD03P SWITCH FUSE thumbnail 3
Switch fuse OS range OS63GD03
Tiekėjo sandėlyje
Kaina (be PVM):
Ši kaina galioja tol, kol baigsis atsargos
EAN: 6417019476476
MPN: 1SCA115207R1001
Prekės būklė Nauja
Gamintojo pavadinimas OS63GD03P SWITCH FUSE
ETIM EC001040
Nominali nuolatinė srovė Iu 63 A
Polių skaičius 3
Priekinio šono apsaugos laipsnis (IP) IP20
Saugos jungiklio versija Yes
Nominali operacinė galia, kai AC-23, 400V 55 kW
Maks. nominali operacinė įtampa Ue AC 1000 V