OS63GD03K SWITCH FUSE image 2
MD01 thumbnail 1
OS63GD03K SWITCH FUSE thumbnail 2
OS63GD03K Lasttrennschalter f. Sich. 3-polig 63A m. direkt mon. Griff
Tik užsakymas
Kaina (be PVM):
Ši kaina galioja tol, kol baigsis atsargos
EAN: 6417019487236
MPN: 1SCA116738R1001
Prekės būklė Nauja
Gamintojo pavadinimas OS63GD03K SWITCH FUSE
ETIM EC001040
Nominali nuolatinė srovė Iu 63 A
Polių skaičius 3
Saugos jungiklio versija Yes
Nominali operacinė galia, kai AC-23, 400V 55 kW
Maks. nominali operacinė įtampa Ue AC 1000 V