OS630D22N2P SWITCH FUSE image 1
OS630D22N2P SWITCH FUSE image 2
OS630D22N2P SWITCH FUSE image 3
OS630D22N2P SWITCH FUSE thumbnail 1
OS630D22N2P SWITCH FUSE thumbnail 2
OS630D22N2P SWITCH FUSE thumbnail 3
OS630D04N2P SWITCH FUSE
Tiekėjo sandėlyje
Kaina (be PVM):
Ši kaina galioja tol, kol baigsis atsargos
EAN: 6417019283609
MPN: 1SCA022825R4450
Prekės būklė Nauja
Gamintojo pavadinimas OS630D22N2P SWITCH FUSE
ETIM EC001040
Nominali nuolatinė srovė Iu 570 A
Polių skaičius 4
Saugos jungiklio versija Yes
Nominali operacinė galia, kai AC-23, 400V 630 kW
Maks. nominali operacinė įtampa Ue AC 1000 V