OS630D12 SWITCH FUSE image 1
OS630D12 SWITCH FUSE image 2
OS630D12 SWITCH FUSE image 3
OS630D12 SWITCH FUSE image 4
OS630D12 SWITCH FUSE image 5
OS630D12 SWITCH FUSE image 6
OS630D12 SWITCH FUSE thumbnail 1
OS630D12 SWITCH FUSE thumbnail 2
OS630D12 SWITCH FUSE thumbnail 3
OS630D12 SWITCH FUSE thumbnail 4
OS630D12 SWITCH FUSE thumbnail 5
OS630D12 SWITCH FUSE thumbnail 6
OS630D03P SWITCH FUSE
EAN: 6417019283531
MPN: 1SCA022825R3720
Prekės būklė Nauja
Gamintojo pavadinimas OS630D12 SWITCH FUSE
ETIM EC001040
Nominali nuolatinė srovė Iu 570 A
Polių skaičius 3
Saugos jungiklio versija Yes
Nominali operacinė galia, kai AC-23, 400V 630 kW
Maks. nominali operacinė įtampa Ue AC 1000 V