OS630D04N2K SWITCH FUSE image 1
OS630D04N2K Lasttrennschalter f. Sich. 4-polig 630A m. direkt mon. Griff
EAN: 6417019419329
MPN: 1SCA108705R1001
Prekės būklė Nauja
Gamintojo pavadinimas OS630D04N2K SWITCH FUSE
ETIM EC001040
Nominali nuolatinė srovė Iu 570 A
Polių skaičius 4
Saugos jungiklio versija Yes
Nominali operacinė galia, kai AC-23, 400V 630 kW
Maks. nominali operacinė įtampa Ue AC 1000 V