OS630D03P SWITCH FUSE image 1
OS630D03P SWITCH FUSE image 2
OS630D03P SWITCH FUSE image 3
OS630D03P SWITCH FUSE thumbnail 1
OS630D03P SWITCH FUSE thumbnail 2
OS630D03P SWITCH FUSE thumbnail 3
OT630E13 SWITCH-DISCONNECTOR
Tik užsakymas
Kaina (be PVM):
Ši kaina galioja tol, kol baigsis atsargos
EAN: 6417019283432
MPN: 1SCA022825R2830
Pakuotė: 1
Numatomas pristatymo laikas į mūsų sandėlį: Pagal užklausą
Technical Information
Prekės būklė Nauja
Gamintojo pavadinimas OS630D03P SWITCH FUSE
Prekės ženklas ABB
Kategorijos Saugiklių skyrikliai-jungikliai
Kilmės šalis* FI
Suderintos sistemos kodas 8536 5080 00
ETIM EC001040
Nominali nuolatinė srovė Iu 570 A
Polių skaičius 3
Priekinio šono apsaugos laipsnis (IP) IP20
Pagrindinio jungiklio versija Yes
Saugos jungiklio versija Yes
Nominali operacinė galia, kai AC-23, 400V 630 kW
Maks. nominali operacinė įtampa Ue AC 1000 V