OS60GJS30 FUSIBLE DISCONNECT SWITCH image 1
OS60GJS30 Lasttrennschalter f. Sich. 3-polig 60A o. Griff UL/CSA
EAN: 6417019482835
MPN: 1SCA116051R1001
Prekės būklė Nauja
Gamintojo pavadinimas OS60GJS30 FUSIBLE DISCONNECT SWITCH
ETIM EC001040
Nominali nuolatinė srovė Iu 63 A
Polių skaičius 3
Saugos jungiklio versija Yes
Nominali operacinė galia, kai AC-23, 400V 55 kW
Maks. nominali operacinė įtampa Ue AC 1000 V