OS60GJ22N1P FUSIBLE DISCONNECT SWITCH image 1
OS60GJ22N1P Lasttrennschalter f. Sich. 4-polig 60A m. Griff u. Welle UL/CSA
EAN: 6417019488240
MPN: 1SCA116735R1001
Prekės būklė Nauja
Gamintojo pavadinimas OS60GJ22N1P FUSIBLE DISCONNECT SWITCH
ETIM EC001040
Nominali nuolatinė srovė Iu 63 A
Polių skaičius 4
Saugos jungiklio versija Yes
Nominali operacinė galia, kai AC-23, 400V 55 kW
Maks. nominali operacinė įtampa Ue AC 1000 V