OS40FD12000 SWITCH FUSE image 1
OS40FD12000 SWITCH FUSE image 2
OS40FD12000 SWITCH FUSE image 3
OS40FD12000 SWITCH FUSE image 4
OS40FD12000 SWITCH FUSE thumbnail 1
OS40FD12000 SWITCH FUSE thumbnail 2
OS40FD12000 SWITCH FUSE thumbnail 3
OS40FD12000 SWITCH FUSE thumbnail 4
OS32FB22A1N1 SWITCH FUSE
Tiekėjo sandėlyje
Kaina (be PVM):
Ši kaina galioja tol, kol baigsis atsargos
EAN: 6417019421797
MPN: 1SCA108914R1001
Pakuotė: 1
Numatomas pristatymo laikas į mūsų sandėlį: Pagal užklausą
Technical Information
Prekės būklė Nauja
Gamintojo pavadinimas OS40FD12000 SWITCH FUSE
Prekės ženklas ABB
Kategorijos Saugiklių skyrikliai-jungikliai
Kilmės šalis* LT
Suderintos sistemos kodas 8536 5080 00
ETIM EC001040
Nominali nuolatinė srovė Iu 40 A
Polių skaičius 3
Priekinio šono apsaugos laipsnis (IP) IP20
Tinka saugikliams NH000
Pagrindinio jungiklio versija Yes
Saugos jungiklio versija Yes
Nominali operacinė galia, kai AC-23, 400V 30 kW
Maks. nominali operacinė įtampa Ue AC 1000 V