OS400J02P FUSIBLE DISCONNECT SWITCH image 2
MD01 thumbnail 1
OS400J02P FUSIBLE DISCONNECT SWITCH thumbnail 2
OS400J02P Lasttrennschalter f. Sich. 2-polig 400A m. Griff u. Welle UL/CSA
Tik užsakymas
Kaina (be PVM):
Ši kaina galioja iki kito kainoraščio arba tol, kol baigsis atsargos
EAN: 6417019410821
MPN: 1SCA107596R1001
Pakuotė: 1
Numatomas pristatymo laikas į mūsų sandėlį: 4-6 weeks
Technical Information
Prekės būklė Nauja
Gamintojo pavadinimas OS400J02P FUSIBLE DISCONNECT SWITCH
ETIM EC001040
Nominali nuolatinė srovė Iu 400 A
Polių skaičius 2
Tinka saugikliams Kita
Pagrindinio jungiklio versija Yes
Saugos jungiklio versija Yes
Nominali operacinė galia, kai AC-23, 400V 400 kW
Maks. nominali operacinė įtampa Ue AC 1000 V