OS400D40N2P SWITCH FUSE image 1
OS400D40N2P SWITCH FUSE image 2
OS400D40N2P SWITCH FUSE thumbnail 1
OS400D40N2P SWITCH FUSE thumbnail 2
OS400D40N2P Lasttrennschalter f. Sich. 4-polig 400A m. Griff u. Welle
Tik užsakymas
Kaina (be PVM):
Ši kaina galioja iki kito kainoraščio arba tol, kol baigsis atsargos
EAN: 6417019244983
MPN: 1SCA022753R3550
Pakuotė: 1
Numatomas pristatymo laikas į mūsų sandėlį: 8-10 weeks
Technical Information
Prekės būklė Nauja
Gamintojo pavadinimas OS400D40N2P SWITCH FUSE
ETIM EC001040
Nominali nuolatinė srovė Iu 400 A
Polių skaičius 4
Priekinio šono apsaugos laipsnis (IP) IP20
Tinka saugikliams NH0, NH1, NH2
Pagrindinio jungiklio versija Yes
Saugos jungiklio versija Yes
Nominali operacinė galia, kai AC-23, 400V 400 kW
Maks. nominali operacinė įtampa Ue AC 1000 V