OS400D04N2 SWITCH FUSE image 1
OS400D04N2 Lasttrennschalter f. Sich. 4-polig 400A o. Griff u. Welle
Tik užsakymas
Kaina (be PVM):
Ši kaina galioja iki kito kainoraščio arba tol, kol baigsis atsargos
EAN: 6417019245669
MPN: 1SCA022754R2620
Pakuotė: 1
Numatomas pristatymo laikas į mūsų sandėlį: 4-6 weeks
Technical Information
Prekės būklė Nauja
Gamintojo pavadinimas OS400D04N2 SWITCH FUSE
ETIM EC001040
Nominali nuolatinė srovė Iu 400 A
Polių skaičius 4
Tinka saugikliams NH0, NH1, NH2
Pagrindinio jungiklio versija Yes
Saugos jungiklio versija Yes
Nominali operacinė galia, kai AC-23, 400V 400 kW
Maks. nominali operacinė įtampa Ue AC 1000 V