OS400D03P SWITCH FUSE image 1
MD01 image 2
OS400D03P SWITCH FUSE image 3
OS400D03P SWITCH FUSE image 4
OS400D03P SWITCH FUSE thumbnail 1
MD01 thumbnail 2
OS400D03P SWITCH FUSE thumbnail 3
OS400D03P SWITCH FUSE thumbnail 4
OS250D03P SWITCH FUSE
Tiekėjo sandėlyje
Kaina (be PVM):
Ši kaina galioja tol, kol baigsis atsargos
EAN: 6417019230627
MPN: 1SCA022719R0250
Pakuotė: 1
Numatomas pristatymo laikas į mūsų sandėlį: Pagal užklausą
Technical Information
Prekės būklė Nauja
Gamintojo pavadinimas OS400D03P SWITCH FUSE
Prekės ženklas ABB
Kategorijos Saugiklių skyrikliai-jungikliai
Kilmės šalis* FI
Suderintos sistemos kodas 8536 5080 00
ETIM EC001040
Nominali nuolatinė srovė Iu 400 A
Polių skaičius 3
Priekinio šono apsaugos laipsnis (IP) IP20
Tinka saugikliams NH0, NH1, NH2
Pagrindinio jungiklio versija Yes
Saugos jungiklio versija Yes
Nominali operacinė galia, kai AC-23, 400V 400 kW
Maks. nominali operacinė įtampa Ue AC 1000 V