OS32GDS40N1K SWITCH FUSE image 2
MD01 thumbnail 1
OS32GDS40N1K SWITCH FUSE thumbnail 2
OS32GDS40N1K Lasttrennschalter f. Sich. 4-polig 32A m. direkt mon. Griff
Tik užsakymas
Kaina (be PVM):
Ši kaina galioja tol, kol baigsis atsargos
EAN: 6417019482002
MPN: 1SCA115930R1001
Prekės būklė Nauja
Gamintojo pavadinimas OS32GDS40N1K SWITCH FUSE
Kilmės šalis* FI
Suderintos sistemos kodas 8536 5080 00
ETIM EC001040
Nominali nuolatinė srovė Iu 32 A
Polių skaičius 4
Saugos jungiklio versija Yes
Nominali operacinė galia, kai AC-23, 400V 22 kW
Maks. nominali operacinė įtampa Ue AC 1000 V