OS32GDS30 SWITCH FUSE image 1
OS32GDS30 SWITCH FUSE image 2
OS32GDS30 SWITCH FUSE thumbnail 1
OS32GDS30 SWITCH FUSE thumbnail 2
OS32GDS30 Lasttrennschalter f. Sich. 3-polig 32A o. Griff
Tik užsakymas
Kaina (be PVM):
Ši kaina galioja tol, kol baigsis atsargos
EAN: 6417019482316
MPN: 1SCA115963R1001
Prekės būklė Nauja
Gamintojo pavadinimas OS32GDS30 SWITCH FUSE
ETIM EC001040
Nominali nuolatinė srovė Iu 32 A
Polių skaičius 3
Tinka saugikliams NH000
Pagrindinio jungiklio versija Yes
Saugos jungiklio versija Yes
Nominali operacinė galia, kai AC-23, 400V 22 kW
Maks. nominali operacinė įtampa Ue AC 1000 V