OS32GD12P SWITCH FUSE image 1
MD01 image 2
OS32GD12P SWITCH FUSE image 3
OS32GD12P SWITCH FUSE image 4
OS32GD12P SWITCH FUSE thumbnail 1
MD01 thumbnail 2
OS32GD12P SWITCH FUSE thumbnail 3
OS32GD12P SWITCH FUSE thumbnail 4
OTM1000E3CM24D MOTORIZED C/O SWITCH
Tiekėjo sandėlyje
Kaina (be PVM):
Ši kaina galioja tol, kol baigsis atsargos
EAN: 6417019467986
MPN: 1SCA114581R1001
Prekės būklė Nauja
Gamintojo pavadinimas OS32GD12P SWITCH FUSE
ETIM EC001040
Nominali nuolatinė srovė Iu 32 A
Polių skaičius 3
Priekinio šono apsaugos laipsnis (IP) IP20
Pagrindinio jungiklio versija Yes
Saugos jungiklio versija Yes
Nominali operacinė galia, kai AC-23, 400V 22 kW
Maks. nominali operacinė įtampa Ue AC 1000 V