OS32GD04N2P SWITCH FUSE image 1
OS32GD04N2P SWITCH FUSE image 2
OS32GD04N2P SWITCH FUSE thumbnail 1
OS32GD04N2P SWITCH FUSE thumbnail 2
OS32GD04N2P Lasttrennschalter f. Sich. 4-polig 32A m. Griff u. Welle
Tik užsakymas
Kaina (be PVM):
Ši kaina galioja tol, kol baigsis atsargos
EAN: 6417019476353
MPN: 1SCA115193R1001
Prekės būklė Nauja
Gamintojo pavadinimas OS32GD04N2P SWITCH FUSE
ETIM EC001040
Nominali nuolatinė srovė Iu 32 A
Polių skaičius 4
Priekinio šono apsaugos laipsnis (IP) IP20
Tinka saugikliams NH000
Pagrindinio jungiklio versija Yes
Saugos jungiklio versija Yes
Nominali operacinė galia, kai AC-23, 400V 22 kW
Maks. nominali operacinė įtampa Ue AC 1000 V