OS32GD04FP SWITCH FUSE image 1
MD01 image 2
OS32GD04FP SWITCH FUSE image 3
OS32GD04FP SWITCH FUSE image 4
OS32GD04FP SWITCH FUSE thumbnail 1
MD01 thumbnail 2
OS32GD04FP SWITCH FUSE thumbnail 3
OS32GD04FP SWITCH FUSE thumbnail 4
Switch fuse OS range OS32GD03
Tik užsakymas
Kaina (be PVM):
Ši kaina galioja tol, kol baigsis atsargos
EAN: 6417019476384
MPN: 1SCA115196R1001
Prekės būklė Nauja
Gamintojo pavadinimas OS32GD04FP SWITCH FUSE
Kilmės šalis* FI
Suderintos sistemos kodas 8536 5080 00
ETIM EC001040
Nominali nuolatinė srovė Iu 32 A
Polių skaičius 4
Priekinio šono apsaugos laipsnis (IP) IP20
Saugos jungiklio versija Yes
Nominali operacinė galia, kai AC-23, 400V 22 kW
Maks. nominali operacinė įtampa Ue AC 1000 V