OS32GD03P SWITCH FUSE image 1
OS32GD03P SWITCH FUSE image 2
OS32GD03P SWITCH FUSE thumbnail 1
OS32GD03P SWITCH FUSE thumbnail 2
OS32GD03P Lasttrennschalter f. Sich. 3-polig 32A m. Griff u. Welle
Tiekėjo sandėlyje
Kaina (be PVM):
Ši kaina galioja tol, kol baigsis atsargos
EAN: 6417019476315
MPN: 1SCA115189R1001
Pakuotė: 1
Numatomas pristatymo laikas į mūsų sandėlį: Pagal užklausą
Technical Information
Prekės būklė Nauja
Gamintojo pavadinimas OS32GD03P SWITCH FUSE
Prekės ženklas ABB
Kategorijos Saugiklių skyrikliai-jungikliai
Kilmės šalis* FI
Suderintos sistemos kodas 8536 1010 00
ETIM EC001040
Nominali nuolatinė srovė Iu 32 A
Polių skaičius 3
Priekinio šono apsaugos laipsnis (IP) IP20
Tinka saugikliams NH000
Pagrindinio jungiklio versija Yes
Saugos jungiklio versija Yes
Nominali operacinė galia, kai AC-23, 400V 22 kW
Maks. nominali operacinė įtampa Ue AC 1000 V