Switch-disconnector fuse OS32GD03 32A 3P DIN 000 front operated image 1
OT125FLB3 SWITCH-DISCONNECTOR
Tiekėjo sandėlyje
Kaina (be PVM):
Ši kaina galioja tol, kol baigsis atsargos
EAN: 6417019476308
MPN: 1SCA115188R1001
Prekės būklė Nauja
Gamintojo pavadinimas Switch-disconnector fuse OS32GD03 32A 3P DIN 000 front operated
ETIM EC001040
Nominali nuolatinė srovė Iu 32 A
Polių skaičius 3
Priekinio šono apsaugos laipsnis (IP) IP20
Pagrindinio jungiklio versija Yes
Saugos jungiklio versija Yes
Nominali operacinė galia, kai AC-23, 400V 22 kW
Maks. nominali operacinė įtampa Ue AC 1000 V