OS32GD02P SWITCH FUSE image 2
MD01 thumbnail 1
OS32GD02P SWITCH FUSE thumbnail 2
OS32GD02P Lasttrennschalter f. Sich. 2-polig 32A m. Griff u. Welle
Tik užsakymas
Kaina (be PVM):
Ši kaina galioja tol, kol baigsis atsargos
EAN: 6417019488011
MPN: 1SCA116714R1001
Pakuotė: 1
Numatomas pristatymo laikas į mūsų sandėlį: Pagal užklausą
Technical Information
Prekės būklė Nauja
Gamintojo pavadinimas OS32GD02P SWITCH FUSE
Prekės ženklas ABB
Kategorijos Saugiklių skyrikliai-jungikliai
Kilmės šalis* FI
Suderintos sistemos kodas 8536 5080 00
ETIM EC001040
Nominali nuolatinė srovė Iu 32 A
Polių skaičius 2
Tinka saugikliams NH000
Pagrindinio jungiklio versija Yes
Saugos jungiklio versija Yes
Nominali operacinė galia, kai AC-23, 400V 22 kW
Maks. nominali operacinė įtampa Ue AC 1000 V