OS30FAJ22FP FUSIBLE DISCONNECT SWITCH image 2
MD01 thumbnail 1
OS30FAJ22FP FUSIBLE DISCONNECT SWITCH thumbnail 2
OS30FAJ22FP Lasttrennschalter f. Sich. 4-polig 30A m. Griff u. Welle UL/CSA
Tik užsakymas
Kaina (be PVM):
Ši kaina galioja tol, kol baigsis atsargos
EAN: 6417019421056
MPN: 1SCA108831R1001
Pakuotė: 1
Numatomas pristatymo laikas į mūsų sandėlį: Pagal užklausą
Technical Information
Prekės būklė Nauja
Gamintojo pavadinimas OS30FAJ22FP FUSIBLE DISCONNECT SWITCH
Prekės ženklas ABB
Kategorijos Saugiklių skyrikliai-jungikliai
Kilmės šalis* LT
Suderintos sistemos kodas 8536 5080 00
ETIM EC001040
Nominali nuolatinė srovė Iu 32 A
Polių skaičius 4
Tinka saugikliams Kita
Pagrindinio jungiklio versija Yes
Saugos jungiklio versija Yes
Nominali operacinė galia, kai AC-23, 400V 22 kW
Maks. nominali operacinė įtampa Ue AC 1000 V