OS30FACCS30 FUSIBLE DISCONNECT SWITCH image 1
OS30FACCS30 FUSIBLE DISCONNECT SWITCH image 2
OS30FACCS30 FUSIBLE DISCONNECT SWITCH thumbnail 1
OS30FACCS30 FUSIBLE DISCONNECT SWITCH thumbnail 2
OS30FACCS30 Lasttrennschalter f. Sich. 3-polig 30A o. Griff UL/CSA
Tik užsakymas
Kaina (be PVM):
Ši kaina galioja iki 24.12.26
EAN: 6417019420875
MPN: 1SCA108822R1001
Pakuotė: 1
Numatomas pristatymo laikas į mūsų sandėlį: 4-6 weeks
Technical Information
Prekės būklė Nauja
Gamintojo pavadinimas OS30FACCS30 FUSIBLE DISCONNECT SWITCH
Prekės ženklas ABB
Kategorijos Saugiklių skyrikliai-jungikliai
Kilmės šalis* LT
Suderintos sistemos kodas 8536 5080 00
ETIM EC001040
Nominali nuolatinė srovė Iu 32 A
Polių skaičius 3
Tinka saugikliams Kita
Pagrindinio jungiklio versija Yes
Saugos jungiklio versija Yes
Nominali operacinė galia, kai AC-23, 400V 22 kW
Maks. nominali operacinė įtampa Ue AC 1000 V