OS250DS03 SWITCH FUSE image 1
OS250DS03 SWITCH FUSE image 2
OS250DS03 SWITCH FUSE image 3
OS250DS03 SWITCH FUSE thumbnail 1
OS250DS03 SWITCH FUSE thumbnail 2
OS250DS03 SWITCH FUSE thumbnail 3
OT800ES04K SWITCH-DISCONNECTOR
Tik užsakymas
Kaina (be PVM):
Ši kaina galioja tol, kol baigsis atsargos
EAN: 6417019309019
MPN: 1SCA022860R3050
Pakuotė: 1
Numatomas pristatymo laikas į mūsų sandėlį: Pagal užklausą
Technical Information
Prekės būklė Nauja
Gamintojo pavadinimas OS250DS03 SWITCH FUSE
ETIM EC001040
Nominali nuolatinė srovė Iu 250 A
Polių skaičius 3
Priekinio šono apsaugos laipsnis (IP) IP20
Pagrindinio jungiklio versija Yes
Saugos jungiklio versija Yes
Nominali operacinė galia, kai AC-23, 400V 250 kW
Maks. nominali operacinė įtampa Ue AC 1000 V