OS250D04N2P SWITCH FUSE image 1
MD01 image 2
OS250D04N2P SWITCH FUSE image 3
OS250D04N2P SWITCH FUSE image 4
OS250D04N2P SWITCH FUSE thumbnail 1
MD01 thumbnail 2
OS250D04N2P SWITCH FUSE thumbnail 3
OS250D04N2P SWITCH FUSE thumbnail 4
OT600U04P SWITCH-DISCONNECTOR
Tiekėjo sandėlyje
Kaina (be PVM):
Ši kaina galioja tol, kol baigsis atsargos
EAN: 6417019230832
MPN: 1SCA022719R2380
Pakuotė: 1
Numatomas pristatymo laikas į mūsų sandėlį: Pagal užklausą
Technical Information
Prekės būklė Nauja
Gamintojo pavadinimas OS250D04N2P SWITCH FUSE
ETIM EC001040
Nominali nuolatinė srovė Iu 250 A
Polių skaičius 4
Priekinio šono apsaugos laipsnis (IP) IP20
Pagrindinio jungiklio versija Yes
Saugos jungiklio versija Yes
Nominali operacinė galia, kai AC-23, 400V 250 kW
Maks. nominali operacinė įtampa Ue AC 1000 V