OS250D04BBN2P SPECIAL CONNECTED SWITCH FUSE image 1
OS250D04BBN2P SPECIAL CONNECTED SWITCH FUSE image 2
OS250D04BBN2P SPECIAL CONNECTED SWITCH FUSE thumbnail 1
OS250D04BBN2P SPECIAL CONNECTED SWITCH FUSE thumbnail 2
OS250D04BBN2P SPECIAL CONNECTED SWITCH FUSE
Tik užsakymas
Kaina (be PVM):
Ši kaina galioja iki kito kainoraščio arba tol, kol baigsis atsargos
EAN: 6417019369853
MPN: 1SCA102205R1001
Pakuotė: 1
Numatomas pristatymo laikas į mūsų sandėlį: 8-10 weeks
Technical Information
Prekės būklė Nauja
Gamintojo pavadinimas OS250D04BBN2P SPECIAL CONNECTED SWITCH FUSE
ETIM EC001040
Nominali nuolatinė srovė Iu 250 A
Polių skaičius 4
Tinka saugikliams NH0
Pagrindinio jungiklio versija Yes
Saugos jungiklio versija Yes
Nominali operacinė galia, kai AC-23, 400V 250 kW
Maks. nominali operacinė įtampa Ue AC 1000 V