OS250D03N3P SWITCH FUSE image 1
OS250D03N3P SWITCH FUSE image 2
OS250D03N3P SWITCH FUSE image 3
OS250D03N3P SWITCH FUSE image 4
OS250D03N3P SWITCH FUSE image 5
OS250D03N3P SWITCH FUSE thumbnail 1
OS250D03N3P SWITCH FUSE thumbnail 2
OS250D03N3P SWITCH FUSE thumbnail 3
OS250D03N3P SWITCH FUSE thumbnail 4
OS250D03N3P SWITCH FUSE thumbnail 5
OS200D03N3P SWITCH FUSE
Tiekėjo sandėlyje
Kaina (be PVM):
Ši kaina galioja tol, kol baigsis atsargos
EAN: 6417019243603
MPN: 1SCA022749R9430
Pakuotė: 1
Numatomas pristatymo laikas į mūsų sandėlį: Pagal užklausą
Technical Information
Prekės būklė Nauja
Gamintojo pavadinimas OS250D03N3P SWITCH FUSE
ETIM EC001040
Nominali nuolatinė srovė Iu 250 A
Polių skaičius 3
Priekinio šono apsaugos laipsnis (IP) IP20
Tinka saugikliams NH0, NH1
Pagrindinio jungiklio versija Yes
Saugos jungiklio versija Yes
Nominali operacinė galia, kai AC-23, 400V 250 kW
Maks. nominali operacinė įtampa Ue AC 1000 V