OS250B30 SWITCH FUSE image 1
OS250B30 SWITCH FUSE image 2
OS250B30 SWITCH FUSE thumbnail 1
OS250B30 SWITCH FUSE thumbnail 2
OS250B30 SWITCH FUSE
Tik užsakymas
Kaina (be PVM):
Ši kaina galioja iki kito kainoraščio arba tol, kol baigsis atsargos
EAN: 6417019243986
MPN: 1SCA022750R6910
Pakuotė: 1
Numatomas pristatymo laikas į mūsų sandėlį: 4-6 weeks
Technical Information
Prekės būklė Nauja
Gamintojo pavadinimas OS250B30 SWITCH FUSE
Prekės ženklas ABB
Kategorijos Saugiklių skyrikliai-jungikliai
Kilmės šalis* FI
Suderintos sistemos kodas 8536 5080 00
ETIM EC001040
Nominali nuolatinė srovė Iu 250 A
Polių skaičius 3
Tinka saugikliams Forma B1-B3
Pagrindinio jungiklio versija Yes
Saugos jungiklio versija Yes
Nominali operacinė galia, kai AC-23, 400V 250 kW
Maks. nominali operacinė įtampa Ue AC 1000 V