OS200J30 FUSIBLE DISCONNECT SWITCH image 1
OS200J30 FUSIBLE DISCONNECT SWITCH image 2
OS200J30 FUSIBLE DISCONNECT SWITCH thumbnail 1
OS200J30 FUSIBLE DISCONNECT SWITCH thumbnail 2
OS200J30 FUSIBLE DISCONNECT SWITCH
Tik užsakymas
Kaina (be PVM):
Ši kaina galioja iki kito kainoraščio arba tol, kol baigsis atsargos
EAN: 6417019247229
MPN: 1SCA022758R8610
Pakuotė: 1
Numatomas pristatymo laikas į mūsų sandėlį: 4-6 weeks
Technical Information
Prekės būklė Nauja
Gamintojo pavadinimas OS200J30 FUSIBLE DISCONNECT SWITCH
ETIM EC001040
Nominali nuolatinė srovė Iu 200 A
Polių skaičius 3
Tinka saugikliams Kita
Pagrindinio jungiklio versija Yes
Saugos jungiklio versija Yes
Nominali operacinė galia, kai AC-23, 400V 200 kW
Maks. nominali operacinė įtampa Ue AC 1000 V