OS200J03K FUSIBLE DISCONNECT SWITCH image 2
MD01 thumbnail 1
OS200J03K FUSIBLE DISCONNECT SWITCH thumbnail 2
OS200J03K Lasttrennschalter f. Sich. 3-polig 200A m. direkt mont. Griff
Tik užsakymas
Kaina (be PVM):
Ši kaina galioja iki kito kainoraščio arba tol, kol baigsis atsargos
EAN: 6417019249377
MPN: 1SCA022763R5800
Pakuotė: 1
Numatomas pristatymo laikas į mūsų sandėlį: 4-6 weeks
Technical Information
Prekės būklė Nauja
Gamintojo pavadinimas OS200J03K FUSIBLE DISCONNECT SWITCH
ETIM EC001040
Nominali nuolatinė srovė Iu 200 A
Polių skaičius 3
Tinka saugikliams Kita
Pagrindinio jungiklio versija Yes
Saugos jungiklio versija Yes
Nominali operacinė galia, kai AC-23, 400V 200 kW
Maks. nominali operacinė įtampa Ue AC 1000 V