OS160GDS40N2K SWITCH FUSE image 1
OS160GDS40N2K Lasttrennschalter f. Sich. 4-polig 160A m. direkt mon. Griff
EAN: 6417019482064
MPN: 1SCA115939R1001
Prekės būklė Nauja
Gamintojo pavadinimas OS160GDS40N2K SWITCH FUSE
ETIM EC001040
Nominali nuolatinė srovė Iu 160 A
Polių skaičius 4
Saugos jungiklio versija Yes
Nominali operacinė galia, kai AC-23, 400V 132 kW
Maks. nominali operacinė įtampa Ue AC 1000 V