OS160GDS30K SWITCH FUSE image 2
MD01 thumbnail 1
OS160GDS30K SWITCH FUSE thumbnail 2
OS160GDS30K Lasttrennschalter f. Sich. 3-polig 160A m. direkt mon. Griff
EAN: 6417019482057
MPN: 1SCA115935R1001
Prekės būklė Nauja
Gamintojo pavadinimas OS160GDS30K SWITCH FUSE
ETIM EC001040
Nominali nuolatinė srovė Iu 160 A
Polių skaičius 3
Saugos jungiklio versija Yes
Nominali operacinė galia, kai AC-23, 400V 132 kW
Maks. nominali operacinė įtampa Ue AC 1000 V