OS160GDS30 SWITCH FUSE image 2
OS160GDS30 SWITCH FUSE image 3
MD01 thumbnail 1
OS160GDS30 SWITCH FUSE thumbnail 2
OS160GDS30 SWITCH FUSE thumbnail 3
OS125GDS40N2 SWITCH FUSE
EAN: 6417019482378
MPN: 1SCA115968R1001
Prekės būklė Nauja
Gamintojo pavadinimas OS160GDS30 SWITCH FUSE
ETIM EC001040
Nominali nuolatinė srovė Iu 160 A
Polių skaičius 3
Saugos jungiklio versija Yes
Nominali operacinė galia, kai AC-23, 400V 132 kW
Maks. nominali operacinė įtampa Ue AC 1000 V