OS160GD12P SWITCH FUSE image 1
MD01 image 2
OS160GD12P SWITCH FUSE image 3
OS160GD12P SWITCH FUSE thumbnail 1
MD01 thumbnail 2
OS160GD12P SWITCH FUSE thumbnail 3
OS160GD12P Lasttrennschalter f. Sich. 3-polig 160A m. Griff u. Welle
EAN: 6417019479811
MPN: 1SCA115643R1001
Prekės būklė Nauja
Gamintojo pavadinimas OS160GD12P SWITCH FUSE
ETIM EC001040
Nominali nuolatinė srovė Iu 160 A
Polių skaičius 3
Priekinio šono apsaugos laipsnis (IP) IP20
Saugos jungiklio versija Yes
Nominali operacinė galia, kai AC-23, 400V 132 kW
Maks. nominali operacinė įtampa Ue AC 1000 V