OS160GD12BBP SPECIAL CONNECTED SWITCH FUSE image 1
OS160GD12BBP SPECIAL CONNECTED SWITCH FUSE image 2
OS160GD12BBP SPECIAL CONNECTED SWITCH FUSE image 3
OS160GD12BBP SPECIAL CONNECTED SWITCH FUSE image 4
OS160GD12BBP SPECIAL CONNECTED SWITCH FUSE thumbnail 1
OS160GD12BBP SPECIAL CONNECTED SWITCH FUSE thumbnail 2
OS160GD12BBP SPECIAL CONNECTED SWITCH FUSE thumbnail 3
OS160GD12BBP SPECIAL CONNECTED SWITCH FUSE thumbnail 4
OT160KLAA4C Enclosed change-over switch
Tik užsakymas
Kaina (be PVM):
Ši kaina galioja iki kito kainoraščio arba tol, kol baigsis atsargos
EAN: 6417019522104
MPN: 1SCA120752R1001
Pakuotė: 1
Numatomas pristatymo laikas į mūsų sandėlį: 4-6 weeks
Technical Information
Prekės būklė Nauja
Gamintojo pavadinimas OS160GD12BBP SPECIAL CONNECTED SWITCH FUSE
Kilmės šalis* FI
Suderintos sistemos kodas 8536 3090 00
ETIM EC001040
Nominali nuolatinė srovė Iu 160 A
Polių skaičius 3
Priekinio šono apsaugos laipsnis (IP) IP65
Pagrindinio jungiklio versija Yes
Saugos jungiklio versija Yes
Nominali operacinė galia, kai AC-23, 400V 132 kW
Maks. nominali operacinė įtampa Ue AC 1000 V