OS160GD11P SWITCH FUSE image 2
MD01 thumbnail 1
OS160GD11P SWITCH FUSE thumbnail 2
OS160GD11P Lasttrennschalter f. Sich. 2-polig 160A m. Griff u. Welle
EAN: 6417019488004
MPN: 1SCA116713R1001
Prekės būklė Nauja
Gamintojo pavadinimas OS160GD11P SWITCH FUSE
ETIM EC001040
Nominali nuolatinė srovė Iu 160 A
Polių skaičius 2
Saugos jungiklio versija Yes
Nominali operacinė galia, kai AC-23, 400V 132 kW
Maks. nominali operacinė įtampa Ue AC 1000 V