OS125GDS40N2 SWITCH FUSE image 1
MD01 image 2
OS125GDS40N2 SWITCH FUSE image 3
OS125GDS40N2 SWITCH FUSE image 4
OS125GDS40N2 SWITCH FUSE thumbnail 1
MD01 thumbnail 2
OS125GDS40N2 SWITCH FUSE thumbnail 3
OS125GDS40N2 SWITCH FUSE thumbnail 4
OS125GDS30 SWITCH FUSE
Tik užsakymas
Kaina (be PVM):
Ši kaina galioja tol, kol baigsis atsargos
EAN: 6417019482361
MPN: 1SCA115967R1001
Prekės būklė Nauja
Gamintojo pavadinimas OS125GDS40N2 SWITCH FUSE
ETIM EC001040
Nominali nuolatinė srovė Iu 125 A
Polių skaičius 4
Priekinio šono apsaugos laipsnis (IP) IP40
Saugos jungiklio versija Yes
Nominali operacinė galia, kai AC-23, 400V 110 kW
Maks. nominali operacinė įtampa Ue AC 1000 V