OS125GD12BBP SPECIAL CONNECTED SWITCH FUSE image 1
OS125GD12BBP SPECIAL CONNECTED SWITCH FUSE image 2
OS125GD12BBP SPECIAL CONNECTED SWITCH FUSE thumbnail 1
OS125GD12BBP SPECIAL CONNECTED SWITCH FUSE thumbnail 2
OS125GD03BBP SPECIAL CONNECTED SWITCH FUSE
Tik užsakymas
Kaina (be PVM):
Ši kaina galioja tol, kol baigsis atsargos
EAN: 6417019522616
MPN: 1SCA120808R1001
Prekės būklė Nauja
Gamintojo pavadinimas OS125GD12BBP SPECIAL CONNECTED SWITCH FUSE
ETIM EC001040
Nominali nuolatinė srovė Iu 125 A
Polių skaičius 3
Saugos jungiklio versija Yes
Nominali operacinė galia, kai AC-23, 400V 110 kW
Maks. nominali operacinė įtampa Ue AC 1000 V