OS125GD11P SWITCH FUSE image 2
MD01 thumbnail 1
OS125GD11P SWITCH FUSE thumbnail 2
OS125GD11P Lasttrennschalt f. Sich. 2-polig 125A m. Griff u. Welle
Tik užsakymas
Kaina (be PVM):
Ši kaina galioja tol, kol baigsis atsargos
EAN: 6417019487090
MPN: 1SCA116712R1001
Prekės būklė Nauja
Gamintojo pavadinimas OS125GD11P SWITCH FUSE
ETIM EC001040
Nominali nuolatinė srovė Iu 125 A
Polių skaičius 2
Saugos jungiklio versija Yes
Nominali operacinė galia, kai AC-23, 400V 110 kW
Maks. nominali operacinė įtampa Ue AC 1000 V