OS125GD04N2P SWITCH FUSE image 1
OS125GD04N2P SWITCH FUSE image 2
OS125GD04N2P SWITCH FUSE thumbnail 1
OS125GD04N2P SWITCH FUSE thumbnail 2
OS125GD04N2P Lasttrennschalter f. Sich. 4-polig 125A m. Griff u. Welle
Tiekėjo sandėlyje
Kaina (be PVM):
Ši kaina galioja tol, kol baigsis atsargos
EAN: 6417019481456
MPN: 1SCA115877R1001
Prekės būklė Nauja
Gamintojo pavadinimas OS125GD04N2P SWITCH FUSE
ETIM EC001040
Nominali nuolatinė srovė Iu 125 A
Polių skaičius 4
Priekinio šono apsaugos laipsnis (IP) IP20
Saugos jungiklio versija Yes
Nominali operacinė galia, kai AC-23, 400V 110 kW
Maks. nominali operacinė įtampa Ue AC 1000 V