OS125GD04N2K SWITCH FUSE image 2
OS125GD04N2K SWITCH FUSE image 3
MD01 thumbnail 1
OS125GD04N2K SWITCH FUSE thumbnail 2
OS125GD04N2K SWITCH FUSE thumbnail 3
OS32GD04FK SWITCH FUSE
Tik užsakymas
Kaina (be PVM):
Ši kaina galioja tol, kol baigsis atsargos
EAN: 6417019487250
MPN: 1SCA116740R1001
Prekės būklė Nauja
Gamintojo pavadinimas OS125GD04N2K SWITCH FUSE
ETIM EC001040
Nominali nuolatinė srovė Iu 125 A
Polių skaičius 4
Tinka saugikliams NH000, NH00
Pagrindinio jungiklio versija Yes
Saugos jungiklio versija Yes
Nominali operacinė galia, kai AC-23, 400V 110 kW
Maks. nominali operacinė įtampa Ue AC 1000 V