OS125GB03 SWITCH FUSE image 1
OS125GB03 SWITCH FUSE image 2
OS125GB03 SWITCH FUSE thumbnail 1
OS125GB03 SWITCH FUSE thumbnail 2
OS125GB03 SWITCH FUSE
Tik užsakymas
Kaina (be PVM):
Ši kaina galioja iki kito kainoraščio arba tol, kol baigsis atsargos
EAN: 6417019479712
MPN: 1SCA115633R1001
Pakuotė: 1
Numatomas pristatymo laikas į mūsų sandėlį: 4-6 weeks
Technical Information
Prekės būklė Nauja
Gamintojo pavadinimas OS125GB03 SWITCH FUSE
Prekės ženklas ABB
Kategorijos Saugiklių skyrikliai-jungikliai
Kilmės šalis* FI
Suderintos sistemos kodas 8536 5080 00
ETIM EC001040
Nominali nuolatinė srovė Iu 125 A
Polių skaičius 3
Tinka saugikliams Kita
Pagrindinio jungiklio versija Yes
Saugos jungiklio versija Yes
Nominali operacinė galia, kai AC-23, 400V 110 kW
Maks. nominali operacinė įtampa Ue AC 1000 V