OS100GJ03P FUSIBLE DISCONNECT SWITCH image 1
MD01 image 2
OS100GJ03P FUSIBLE DISCONNECT SWITCH image 3
OS100GJ03P FUSIBLE DISCONNECT SWITCH thumbnail 1
MD01 thumbnail 2
OS100GJ03P FUSIBLE DISCONNECT SWITCH thumbnail 3
OS100GJ03P Lasttrennschalter f. Sich. 3-polig 100A m. Griff u. Welle UL/CSA
Tik užsakymas
Kaina (be PVM):
Ši kaina galioja tol, kol baigsis atsargos
EAN: 6417019470603
MPN: 1SCA114639R1001
Pakuotė: 1
Numatomas pristatymo laikas į mūsų sandėlį: Pagal užklausą
Technical Information
Prekės būklė Nauja
Gamintojo pavadinimas OS100GJ03P FUSIBLE DISCONNECT SWITCH
Prekės ženklas ABB
Kategorijos Saugiklių skyrikliai-jungikliai
Kilmės šalis* FI
Suderintos sistemos kodas 8536 5080 00
ETIM EC001040
Nominali nuolatinė srovė Iu 160 A
Polių skaičius 3
Tinka saugikliams Kita
Pagrindinio jungiklio versija Yes
Saugos jungiklio versija Yes
Nominali operacinė galia, kai AC-23, 400V 132 kW
Maks. nominali operacinė įtampa Ue AC 1000 V