| Prekės būklė | Nauja |
| Gamintojo pavadinimas | AP61BWK32AH TEMP.CONNECTION BOX APO61 32A |
| Prekės ženklas | ABB |
| Kilmės šalis* | BE |
| * Faktinė kilmės šalis gali skirtis priklausomai nuo pristatymo partijos. Norėdami patvirtinti konkrečią kilmės šalį, susisiekite su savo paskyros vadybininku. | |
| Suderintos sistemos kodas | 8547 2000 00 |
| ETIM | EC002625 |
| Priedo tipas | Kita |
| Medžiaga | Plastikinis |
| Pakavimo lygis 1 | 5411815250064 |
| Plotis | 19 mm |
| Aukštis | 45 mm |