| Prekės būklė | Nauja |
| Gamintojo pavadinimas | Optocoupler module |
| Prekės ženklas | WAGO |
| Kilmės šalis* | DE |
| * Faktinė kilmės šalis gali skirtis priklausomai nuo pristatymo partijos. Norėdami patvirtinti konkrečią kilmės šalį, susisiekite su savo paskyros vadybininku. | |
| ETIM | EC001504 |
| Įtampos tipas (įvesties įtampa) | Nuolatinė srovė |
| Skaitmeninės išvesties tipas | Kita |
| Pirminis įtampos diapazonas | 4-6.25 V |
| Antrinės įtampos diapazonas | 24-260 V |
| Išvesties įtampos tipas | Kintamoji srovė |
| Pakavimo lygis 1 | 4055143606738 |
| Nominali operacinė srovė Ie | 0.5 A |
| Su LED rodmeniu | Yes |