| Prekės būklė | Nauja |
| Gamintojo pavadinimas | Oprawa sufitowa punktowa STOBI ES 50-B ES-111 GU10 25W czarny |
| Prekės ženklas | Kanlux |
| ETIM | EC002892 |
| Plotis | 185 mm |
| Korpuso spalva | Juodas |
| Ilgis | 185 mm |
| Aukštis / gylis | 90 mm |
| Nominali įtampa nuo / iki | 220-240 V |
| Saugos laipsnis (IP) | IP20 |
| Pakavimo lygis 1 | 5905339268280 |
| Saugos klasė | I |
| Lempos laikiklis | GU10 |
| Jungties tipas | Prisukamas gnybtas |
| Įtampos tipas | Kintamoji srovė |
| Tinka lempos galiai | 0-25 W |
| Įrenginio tipas | Nebūtina |
| Korpuso medžiaga | Aliuminis |
| Šviesos išvestis | Direct |
| Šviesos dalijimasis | Simetriškas |
| Tinka įvairioms lempoms | 1 |
| Nurodytoji aplinkos temperatūra pagal IEC 62722-2-1 | 5-25 °C |
| Aukščiausios energinio efektyvumo klasės keičiama lemputė | A++ |
| Keičiamos lempos žemiausia energijos efektyvumo klasė | A |
Kanlux STOBI ES is a line of ceiling fixtures with a replaceable light source. High-quality finish, simple, geometric design and the possibility of 20-degree light angle adjustment are just part of their advantages. STOBI ES fittings are suitable for spectacular-looking ES-111 LED light sources with GU10 lamp holder, making them ideal for illuminate large areas - apartments, lofts, shops, boutiques, hotel facilities and restaurants.