| Prekės būklė | Nauja |
| Gamintojo pavadinimas | Oprawa solarna LED, SOLCA O PV 50-B, max 5W,max 500lm, 4000K, czarna (25772) |
| Prekės ženklas | Kanlux |
| ETIM | EC000301 |
| Aukštis / gylis | 500 mm |
| Lempa | Nekeičiamas LED |
| Nominali įtampa nuo / iki | 3.7 V |
| Saugos laipsnis (IP) | IP44 |
| Spalvos temperatūra | 4000 K |
| Nurodytasis šviesos srautas pagal EC 6272 | 500 lm |
| Pakavimo lygis 1 | 5905339257727 |
| Saugos klasė | III |
| Korpuso spalva | Juodas |
| Įtampos tipas | Nuolatinė srovė |
| Tinka lempos galiai | 0-5 W |
| Diametras | 160 mm |
| Korpuso medžiaga | Plienas |
| Su lempa | Yes |
| Tinka įvairioms lempoms | 1 |
| Šviesos spalva | Baltas |
Kanlux SOLCA O are garden solar fittings with round shades which are independent of an electric installation. Thanks to this, they can be situated more freely. Quick and simple installation and power saving capacity are other advantages of Kanlux SOLCA O fittings. Kanlux SOLCA O lamps may work in 3 different modes and, moreover, they are equipped with a motion detector.