| Prekės būklė | Nauja |
| Gamintojo pavadinimas | Oprawa ogrodowa na wymienne źródło światła, STONO IS 63, 2 x max 25W, E27 (24656) |
| Prekės ženklas | Kanlux |
| Suderintos sistemos kodas | 9405 4231 00 |
| ETIM | EC000301 |
| Plotis | 380 mm |
| Ilgis | 630 mm |
| Aukštis / gylis | 190 mm |
| Nominali įtampa nuo / iki | 220-240 V |
| Saugos laipsnis (IP) | IP65 |
| Pakavimo lygis 1 | 5905339246561 |
| Saugos klasė | II |
| Lempos laikiklis | E27 |
| Korpuso spalva | Kita |
| Įtampos tipas | Kintamoji srovė |
| Tinka lempos galiai | 0-25 W |
| Korpuso medžiaga | Plastikinis |
| Tinka įvairioms lempoms | 2 |
| Instaliacijos tipas | Baigiamasis |
Kanlux STONO IS are lighting fittings which imitate stones in irregular shapes. They will ideally fit and match rock gardens and environs with bushes. Each of them is equipped with a base allowing to set the fitting in ground.